Spedytor Międzynarodowy Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 23 lis 2017 r. Ząbki, mazowieckie
Firma powstała z zamiłowania do zawodu i ciągłej chęci dostarczania usług transportowych najwyższej jakości.

Posiadamy szeroką bazę transportowa i wyspecjalizowany tabor składający się z nowych samochodów . Cenimy osoby zaangażowane, które do nowych zadań podchodzą jak do wyzwania, a nie jak do problemu.

Spedytor Międzynarodowy

Ząbki

Obowiązki:

• kompleksowe organizowanie cyklu usługi spedycyjno-transportowej i jej nadzór
• pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców
• nadzór nad prawidłowością dokumentacji transportowej

Wymagania:

• dobra znajomość języka angielskiego i innego języka europejskiego (niemieckiego lub francuskiego lub włoskiego lub hiszpańskiego )
• doświadczenie związane ze spedycją międzynarodową w transporcie drogowym ( mile widziana baza klientów )
• znajomość regulacji prawnych dotyczących spedycji i transportu drogowego
• biegła obsługa komputera i narzędzi wspomagających pracę spedytora (giełdy transportowe)

• wytrwałość w dążeniu do celu, poczucie odpowiedzialności za pracę własną i zespołu

• umiejętność realizacji zadań pod presją czasu, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym

• atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + prowizja)

• pracę w firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku

• zadbaliśmy o ergonomię pracy na każdym stanowisku

Szczegółowe informacje udzielane są wyłącznie osobiście w siedzibie firmy po uprzednio umówionym spotkaniu Tel. 501 - pokaż numer telefonu - :

Lucky Dip Sebastian Wajda ul. Radzymińska 326 lok 329A 05-091 Ząbki/Warszawa
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne