Specjalista ds. Realizacji Zamówień i Logostyki New Content Sp. z o.o., 7 sie 2017 r. Bielsko-Biała, śląskie
Jesteśmy wiodącym dystrybutorem mebli i wyposażenia dla szkół, przedszkoli i żłobków, a także mebli metalowych
z siedzibą w Bielsku-Białej.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Realizacji Zamówień i Logistyki

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

-składanie zamówień do dostawców
-monitorowanie terminowości realizacji zamówień
-wycena i organizacja transportu towarów
-zamawianie usług kurierskich
-przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji od klientów
-składanie reklamacji do dostawców i przewoźników

WYMAGANIA:

-minimum trzy lata doświadczenia na dowolnym stanowisku biurowym związanym z obsługą klienta
lub kontaktem z dostawcami, np. Biuro/Punkt Obsługi Klienta, Specjalista ds. Reklamacji, Call Center, Help Desk itp.
-komunikatywność na wysokim poziomie
-biegła obsługa komputera
-poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
-umiejętność organizacji różnorodnych zadań w czasie

OFERUJEMY:

- MOŻLIWOŚĆ AWANSU NA STANOWISKO KIEROWNICZE
- umowę o pracę na cały etat
- umowę na czas nieokreślony
- pewne, stałe wynagrodzenie bez uwarunkowań prowizyjnych
- pracę w miłej atmosferze i szacunku dla pracowników
- jasno sprecyzowany zakres obowiązków
- stabilne warunki pracy
- wstępne szkolenie i wdrożenie do pracy w zespole
- możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne