Specjalista ds. logistyki i obsługi Klienta Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 23 lis 2017 r. Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Centrum serwisowe hda0 zajmuje się szeroko rozumianym serwisem elektroniki użytkowej. Funkcjonujemy na polskim rynku ponad 9lat.

Profil działalności na stronie : www.hda0.pl

W związku z rozwojem firmy oraz działu wsparcia i logistycznej obsługi Klientów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki i obsługi Klienta

Zadania :
- Kompleksowa obsługa klientów w zakresie udzielania niezbędnych
informacji, umawianie kuriera, monitorowanie przesyłek
- Utrzymanie relacji z kontrahentami
- Monitorowanie i utrzymanie ciągłości pracy serwisu poprzez
wsparcie procesu zarządzania
- Przygotowywanie kalkulacji i kosztorysów dla Kontrahentów

Oczekiwania wobec kandydatów:
- Wykształcenie wyższe
- Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym
swobodną komunikację telefoniczną i mailową w warunkach pracy
- Znajomość branży komputerowej
- Biegła znajomość obsługi komputera
- Umiejętność pracy zespołowej
- Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji
smartfonów, laptopów.

Oferujemy Tobie miejsce pracy, które zapewnia:

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz kontynuowania rozwoju kariery w strukturach firmy
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole
- Praca od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym
- Kontakt z nowymi technologiami

Osoby spełniające w/w wymagania prosimy o przesłanie CV

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne