Recepcjonistka/Recepcjonista Szczecin Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 23 lis 2017 r. Szczecin, zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
- bieżąca, informacyjna obsługa klientów Salonu Sprzedaży Orange
- koordynowanie przepływu informacji oraz dokumentów służbowych
- udzielanie informacji dotyczących aktualnych promocji i oferty firmy
- wsparcie administracyjne dla pracowników Salonu
- wykonywanie na bieżąco poleceń przełożonego

Oczekiwania wobec kandydatów:

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
- znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
- wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- interesującą pracę w renomowanej firmie w branży telekomunikacyjnej/teleinformatycznej
- współpraca w oparciu o umowę zlecenie
- stawkę godzinową 13 zł brutto
- pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowo-rekreacyjne, ubezpieczenie medyczne)

Wyślij swoje cv poprzez olx. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne