Pracownik działu Kadr - służby BHP Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 23 lis 2017 r. Opatów, śląskie
Firma Meble Marzenie z siedzibą w Opatowie k/Kępna w odległości 30 km od Kluczborka, Olesna, Wielunia i Praszki poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik działu Kadr - służby BHP

Opis stanowiska:
- praca w dziale kadr
- prowadzenie szkoleń wstępnych pracowników oraz organizowanie i dokumentowanie szkoleń okresowych bhp
- opracowywanie i tworzenie dokumentacji z zakresu BHP zgodnie z przyjętymi standardami w firmie
- współpraca z wewnętrznymi zespołami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
- poznanie i wdrożenie się w standardy, dotyczące bezpieczeństwa, ochrony środowiska i komunikacji wewnętrznej w firmie

Wymagania:
- wykształcenie i kwalifikacje uprawniające do objęcia stanowiska w służbie BHP,
-doświadczenia pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
- samodzielność, dokładność, systematyczność

Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX i o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne