21 lip
Infolinia PRZYCHODZĄCA -helpdesk
New Content Sp. z o.o., Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Mellon International. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług, produktów i zaawansowanych rozwiązań dedykowanych bankom i instytucjom finansowym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na Infolinii Technicznej Helpdesk

Opis stanowiska:
- obsługa infolinii technicznej (połączenia przychodzące),
- obsługa wewnętrznych systemów,
- zarządzanie logistyczne siecią serwisantów.
Oczekiwania:
- dobra znajomość obsługi komputera,
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej,
- podzielność uwagi i umiejętność robienia kilku rzeczy jednocześnie,
- dyspozycyjność,
- nie poszukujemy pracowników jedynie na okres wakacyjny.
Oferujemy:
- pracę na umowę o pracę,
- pracę w pełnym wymiarze godzin (czasem możliwe zmiany weekendowe i nocne),
- zdobycie ciekawego doświadczenia,
- możliwość stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego,
- poznanie nowych technologii,
- darmowa karta multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o załączanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.