Asystentkę zatrudnimy Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 23 lis 2017 r. Chorzów, śląskie
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku recyklingu zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego poszukuje: Asystentki

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- b.dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- gotowość do odbywania podróży służbowych
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ale niekoniecznie

Obowiązki:
- opracowywanie i wdrażanie arkuszy kalkulacyjnych na potrzeby firmy
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- redagowanie pism
- drukowanie, kopiowanie i kompletowanie dokumentów
- organizacja zebrań, konferencji, wyjazdów służbowych przełożonych
- prowadzenie rozmów i korespondowanie z klientami zagranicznymi
- prowadzenie ewidencji Kart Przekazania Odpadów

Oferujemy:
- pierwsze 3 miesiące praca w oparciu o umowę zlecenie. Po tym okresie umowa o pracę
- praca w młodym zespole od pon. do pt. w godz. od 7.00 do 15.00

Wynagrodzenie:
- pierwsze 3 miesiące - 1700 netto
- po okresie 3 - miesięcy - 1900 netto
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne