Image
Asystent(-ka) działu sprzedaży Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 23 lis 2017 r. Łódź, łódzkie
Jesteśmy firmą handlowo-usługową, ukierunkowaną na sukces i realizację celów sprzedażowych. W codziennej pracy z Klientem kierujemy się zasadami profesjonalizmu, rzetelności, terminowości, a przede wszystkim szeroko pojętej przejrzystości w relacjach biznesowych.

Oferujemy pracę na stanowisku asystenta(-tki) w dziale sprzedaży naszej firmy. Najważniejszym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie codzienna współpraca z handlowcami w kwestii dokumentów handlowych (oferty, potwierdzenia zamówień), kontakt z dostawcami firmy (głównie zagranica) oraz sprawowanie kontroli nad obiegiem dokumentów wewnątrz firmy.

Pracujemy z Klientami takich gałęzi przemysłu, jak metalurgia, automotive, budowa maszyn, kolejnictwo itd., dostarczając do nich kompleksowe rozwiązania z zakresu obróbki strumieniowo-ściernej. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie www. Zapewniamy ciekawe wyzwania dla osoby zatrudnionej na tym stanowisku, a także rozwój kompetencji i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą biurową, w dziale handlowym firmy B2B. Ponadto od naszych kandydatów wymagamy umiejętności obsługi komputera (w tym excel), znajomości języka angielskiego na poziomie B2, wysokiej skuteczności w działaniu, odporności na stres. Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy biurowej jest wymagane.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez Alumetal-Technik z siedzibą w Łodzi przy ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 111, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”.
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa 
  • Wsparcie administracyjne