Asystentka/Asystent Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 23 lis 2017 r. Olsztyn, śląskie
Firma PPHU Wermar Sebastian Tubis działa w obszarze transportu i spedycji krajowej i międzynarodowej.

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy prowadzimy rekrutację
kandydatów na stanowisko:
-Spedytor / Dyspozytor

Opis stanowiska:

- bieżące wsparcie zespołu handlowego min. w przygotowywaniu ofert handlowych, bieżącej obsłudze Klientów
- koordynowanie procesu sprzedażowego
- kształtowanie właściwego wizerunku firmy,
- inne prace administracyjno - biurowe
- miejsce wykonywanej pracy Olsztyn
Wymagania:
-obsługa komputera w zakresie MS Office (Word, Excel, Outlook),
-bardzo dobra organizacji pracy,
-umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji z klientami.
-umiejętności pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:
-doświadczenie zawodowe w firmie transportowo-spedycyjnej,
-znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją,
-dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

- interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- wynagrodzenie adekwatne do wyników,
- pracę w miłej atmosferze.
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne