Photoshop123   Powrót

Lubisz piękne ilustracje i interesujesz się grafiką? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności graficzne? 
Pomożemy ci w tym!

Zawsze chciałeś posługiwać się Photoshopem, ale nie miałeś czasu na naukę? Boisz się, że to skomplikowany program i nie dla ciebie? 
Nic bardziej mylnego!

Pragniesz robić najlepsze fotograficzne pamiątki, ale nigdy dotąd Twoje zdjęcia nie wychodziły tak jak na okładkach magazynów? Zawsze było coś nie tak: złe oświetlenie, czerwone oczy albo brak ostrości? 
Od dziś to nie problem!Czego się nauczysz ?

Kurs obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty programu. Nauka zaczyna się od instalacji i podstaw działania programu, a kończy na stworzeniu portfolio swoich prac.

Podczas nauki dowiesz się jak: obsługiwać warstwy, dobierać kolory do zdjęć, retuszować portret, dodawać efekty do tekstu, tworzyć efekty specjalne i wiele innych.

Dzięki innowacyjnej metodzie123 zawartej w kursie, praca będzie efektywna, ale i przyjemna.

 

Nie trać czasu
na dojazdy!

Nauczanie przez Internet łączy w sobie wiele zalet składających się na wyższą efektywność rozwiązań
e-learningowych od tradycyjnych metod nauczania. Jedną z najważniejszych zalet kursu jest eliminacja uciążliwych dojazdów! 

Czy zdajesz sobie sprawę, że w ciągu roku nauki robisz niepotrzebnie setki kilometrów oraz tracisz dziesiątki godzin tylko po to aby dojechać do budynku szkoły językowej? Skończ z tym! Z kursem możesz uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Komfort i wygoda

Możesz uczyć się w dowolnym, wybranym przez siebie terminie oraz w odpowiednim dla siebie tempie. Kursy dostępne są bez instalacji, poprzez przeglądarkę internetową z każdego komputera, tabletu lub smartfonu z dostępem do sieci. 

Kurs daje Ci wygodę i komfort – nie będziesz się martwić, że jesteś w tyle za grupą zajęciową, że nie zdążysz czegoś się nauczyć. Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!

Kontrola postępów

W zależności od wybranej przez Ciebie intensywności kursu, będziesz otrzymywał regularne informacje o Twoich wynikach i osiągnięciach. 

Posiadasz pełną kontrolę nad swoją nauką, jej tempem oraz osiągniętymi rezultatami.

Największa
baza multimediów

Pamiętasz te długie godziny spędzone nad podręcznikami wyjaśniającymi zawiłe struktury gramatyczne, które potrafią złamać motywację nawet najwytrwalszych?

Zapomnij o tym! 

W kursie dostaniesz dostęp do największej bazy technologii edukacyjnych w polskim Internecie! Każda lekcja zawiera atrakcyjne multimedia, dzięki którym nauka staje się przyjemnością.

Co wyróżnia Metodę123?

WIELOWYMIAROWOŚĆ - pomagamy rozwijać kilka kompetencji językowych na raz (czytanie, słuchanie, poprawna pisownia, bogata gramatyka i leksyka),

SYSTEM POWTÓREK - zapewnia stały monitoring postępów w nauce i upłynnia proces przeniesienia informacji z pamięci roboczej do pamięci długoterminowej,

SYSTEM IDENTYFIKACJI WYMOWY - służy praktycznym ćwiczeniom wymowy i prawidłowego akcentu,

ATRAKCYJNE MULTIMEDIA - gwarancja szybkich efektów i wzmocnienia chęci do nauki,

SKUTECZNOŚĆ - skoro nauka staje się przyjemnością, nie musimy się do niej motywować, a regularne powtórki podnoszą jej efektywność!

Funmedia sp. z o.o. ul. Kiełczowska 70, 51-354 Wrocław +48 71 33 32 430