Niemiecki 123   Powrót

Niemiecki123 jest jedynym w pełni interaktywnym i multimedialnym podręcznikiem internetowym do nauki języka niemieckiego. Został dostosowany do różnych poziomów umiejętności kursantów. Stąd podział na dziewieć poziomów zaawansowania. Wszystkie przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży, którzy nie osiągnęli jeszcze poziomu płynnej komunikacji w tym języku lub chcą go poprawić.Międzynarodowy językJęzykiem niemieckim posługuje się 128 mln osób, z czego dla ponad 105 mln to język ojczysty. Znajduje się on na 10. miejscu w rankingu najczęściej używanych języków świata. Niemiecki można usłyszeć nie tylko w Europie, ale również w Afryce (np. w Republice Namibii). Co ciekawe niemiecki to oficjalny język watykańskiej Gwardii Szwajcarskiej oraz funkcjonujący jako pomocniczy w rodzimym województwie opolskim.

Z nami zyskujesz!
Dzięki:  • Zdobywasz wszystkie umiejętności językowe: uczysz się słownictwa, rozumienia ze słuchu, pisania, gramatyki, a nawet wymowy!

  • Dobrze się bawisz! Zapewniają ci to multimedialne elementy kursu: gry, filmy HD, piosenki oraz fotolekcje.

  • Pracujesz z native speakerami, co oznacza, że będziesz mówić z doskonałym akcentem.

  • Pracujesz indywidualnie - sam narzucasz sobie tempo nauki i monitorujesz swoje postępy.

  • Uczysz się kiedy i gdzie chcesz. Wystarczy tylko dostęp do Internetu.

Nauczymy Cię myśleć po niemieckuCałość kursu została przygotowana w oparciu o metodę “123” opracowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów: doświadczonych metodyków oraz native speakerów. Polega ona na kreowaniu sytuacji komunikacyjnych, w których użytkownik uczy się w najbardziej naturalny sposób mówić i myśleć po niemiecku.

Niemiecki123 oferuje niepowtarzalny, interaktywny moduł sprawdzania wymowy. Użytkownik kursu ma możliwość samodzielnego weryfikowania poprawności wypowiadanych słów i zdań za pomocą algorytmu sprawdzania mowy. Do obsługi systemu wystarczy mikrofon i słuchawki.

9 ROZDZIAŁÓW, 720 GODZIN NAUKI I 1080 ĆWICZEŃ


Kurs Niemiecki123 składa się z 
dziewięciu rozdziałów nauczania skierowanych do użytkowników na różnych etapach nauki: od początkującego do średnio zaawansowanego. Każdy z rozdziałów zawiera 22 lekcje, które składają się z licznych, różnorodnych form ćwiczeń multimedialnych np. dialogów, filmów, fotolekcji czy piosenek.

W sumie kurs zawiera ponad 1080 interaktywnych ćwiczeń, co daje 720 godzin nauki! System weryfikuje poprawne wykonanie zadań. Dzięki ich rozwiązaniu nauczysz sięgramatyki, słówek, rozumienia ze słuchu, pisania, a nawet wymowy.

 

Nowoczesne
i multimedialne

Nasze kursy to synergia metodyki opracowanej przez zespół specjalistów z wysokiej jakości multimediami. Każdy z kursów oparty jest o innowacyjną metodykę nauczania, która polega na zanurzeniu kursanta w środowisku dotyczącym języka obcego. 

Poprzez wykorzystanie platformy e-learningowej implementujemy tzw. blended learning, jest to nowoczesne podejście do nauczania wykorzystujące połączenie tradycyjnego nauczania z nowoczesną technologią IT.

Sprawdzona
skuteczność

Wykorzystywane w kursach multimedia, poprzez oddziaływanie na wiele zmysłów jednocześnie, przyspieszają proces nauczania. Filmy, gry i piosenki wprowadzają użytkownika do różnorodnych sytuacji komunikacyjnych, a objaśnienia gramatyczne, słownik i interaktywne ćwiczenia dodatkowo stymulują rozwój kompetencji językowych i przyswajanie wiedzy leksykalno-gramatycznej. 

Utrwaleniu nowo nabywanych umiejętności językowych służy System Powtórek – moduł dający możliwość powtarzania i manipulowania materiałem językowym. Powtórki przyspieszają proces przeniesienia informacji z pamięci roboczej, do pamięci długoterminowej, co sprawia, że nie tylko rozumiesz nowe słówka, lecz przede wszystkim zaczynasz stosować je w praktyce.

Dbałość
o szczegóły

Dbamy nie tylko o funkcjonalność i kompleksowość, ale też estetykę i bezpieczeństwo kursów. Nasze projekty powstają bazując na najnowszej wiedzy z dziedziny projektowania graficznego i wzorców usability. Funkcjonalność oraz szata graficzna produktów jest konsultowana z doświadczonym psychologiem. 

Produkcja każdego kursu jest poprzedzona testami mającymi na celu usprawnienie architektury i przepływu informacji. Wykorzystanie zaawansowanych technologii programowania pozwala nam na wyeliminowanie niedociągnięć, które mogłyby obniżyć bezpieczeństwo użytkowania naszych aplikacji.

Doceniona 
innowacyjność


Jako jedyna firma tworząca kursy internetowe, otrzymaliśmy z rąk Ministra Edukacji Narodowej już dwie nagrody European Language Label - europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych.Nie trać czasu
na dojazdy!

Nauczanie przez Internet łączy w sobie wiele zalet składających się na wyższą efektywność rozwiązań
e-learningowych od tradycyjnych metod nauczania. Jedną z najważniejszych zalet kursu jest eliminacja uciążliwych dojazdów! 

Czy zdajesz sobie sprawę, że w ciągu roku nauki robisz niepotrzebnie setki kilometrów oraz tracisz dziesiątki godzin tylko po to aby dojechać do budynku szkoły językowej? Skończ z tym! Z kursem możesz uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Komfort i wygoda

Możesz uczyć się w dowolnym, wybranym przez siebie terminie oraz w odpowiednim dla siebie tempie. Kursy dostępne są bez instalacji, poprzez przeglądarkę internetową z każdego komputera, tabletu lub smartfonu z dostępem do sieci. 

Kurs daje Ci wygodę i komfort – nie będziesz się martwić, że jesteś w tyle za grupą zajęciową, że nie zdążysz czegoś się nauczyć. Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!

Kontrola postępów

W zależności od wybranej przez Ciebie intensywności kursu, będziesz otrzymywał regularne informacje o Twoich wynikach i osiągnięciach. 

Posiadasz pełną kontrolę nad swoją nauką, jej tempem oraz osiągniętymi rezultatami.

Największa
baza multimediów

Pamiętasz te długie godziny spędzone nad podręcznikami wyjaśniającymi zawiłe struktury gramatyczne, które potrafią złamać motywację nawet najwytrwalszych?

Zapomnij o tym! 

W kursie dostaniesz dostęp do największej bazy technologii edukacyjnych w polskim Internecie! Każda lekcja zawiera atrakcyjne multimedia, dzięki którym nauka staje się przyjemnością.

Co wyróżnia Metodę123?

WIELOWYMIAROWOŚĆ - pomagamy rozwijać kilka kompetencji językowych na raz (czytanie, słuchanie, poprawna pisownia, bogata gramatyka i leksyka),

SYSTEM POWTÓREK - zapewnia stały monitoring postępów w nauce i upłynnia proces przeniesienia informacji z pamięci roboczej do pamięci długoterminowej,

SYSTEM IDENTYFIKACJI WYMOWY - służy praktycznym ćwiczeniom wymowy i prawidłowego akcentu,

ATRAKCYJNE MULTIMEDIA - gwarancja szybkich efektów i wzmocnienia chęci do nauki,

SKUTECZNOŚĆ - skoro nauka staje się przyjemnością, nie musimy się do niej motywować, a regularne powtórki podnoszą jej efektywność! Funmedia sp. z o.o. ul. Kiełczowska 70, 51-354 Wrocław +48 71 33 32 426