Fotografia123   Powrót

Chcesz robić profesjonalne zdjęcia, którymi wszyscy będą się zachwycać? Będąc w pięknym miejscu na wakacjach pragniesz jego cząstkę zachować dla siebie? A może chcesz nauczyć się wykonywać wyraźne, dobrze doświetlone fotografie w trudnych warunkach, gdy wszystkim innym zdjęcia wychodzą ciemne i poruszone? Fotografia123 to pierwszy krok na drodze do spełnienia Twojego marzenia.
Fotografia123 to klucz do Twojej wewnętrzej kreatywności. Skorzystaj z niego i otwórz się na świat nieograniczonych możliwości.Chcesz uczyć się efektywnie, ale i przyjemnie? Z kursem Fotografia123 zapomnisz o żmudnej nauce i serii monotonnych ćwiczeń. Uczymy tylko tego, co najważniejsze, praktyczne i przydatne. W łatwy sposób przyswoisz sobie wiedzę i tricki profesnoalistów. Tylko Fotografia123 łączy teorię z praktyką, dlatego szybko utrwalisz poznaną wiedzę. Nauka opiera się na efektywnych multimediach, dzięki filmom szybko przyswoisz ważne informacje, które następnie sam użyjesz podczas interaktywnych ćwiczeń.
Wszystkie teksty z kursu dostępne są w postaci audiobooka. Dzięki temu możesz poszerzać swoją wiedzę gdzie tylko zechcesz - jadąc samochodem, tramwajem czy spacerując w parku. 


Dla nas nauka to całościowy proces. Warto mieć solidne podstawy, by móc iść dalej i rozwijać materiał i uczyć się coraz więcej. Według nas lepiej jest uczyć się metodą małych kroczków, niż od razu wskakiwać na głeboką wodę.

Dlatego kurs Fotografia123 podzielony jest na rozdziały, które krok po kroku odkrywają przed tobą kolejne tajniki tej dziedziny sztuki. 

 

To ty decydujesz kiedy, gdzie i jak długo chcesz się uczyć. Samodzielna nauka ma wiele zalet, dzięki którym nauka nie jest monotonna i czasochłonna. Nikt inny poza Tobą nie zna twoich możliwości, ambicji i celów. Dlatego powierzamy ci kurs ze specjalnym system lekcji, który ułatwia pozyskiwanie wiedzy.

 

 

Nie trać czasu
na dojazdy!

Nauczanie przez Internet łączy w sobie wiele zalet składających się na wyższą efektywność rozwiązań
e-learningowych od tradycyjnych metod nauczania. Jedną z najważniejszych zalet kursu jest eliminacja uciążliwych dojazdów! 

Czy zdajesz sobie sprawę, że w ciągu roku nauki robisz niepotrzebnie setki kilometrów oraz tracisz dziesiątki godzin tylko po to aby dojechać do budynku szkoły ? Skończ z tym! Z kursem możesz uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Komfort i wygoda

Możesz uczyć się w dowolnym, wybranym przez siebie terminie oraz w odpowiednim dla siebie tempie. Kursy dostępne są bez instalacji, poprzez przeglądarkę internetową z każdego komputera, tabletu lub smartfonu z dostępem do sieci. 

Kurs daje Ci wygodę i komfort – nie będziesz się martwić, że jesteś w tyle za grupą zajęciową, że nie zdążysz czegoś się nauczyć. Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!

Kontrola postępów

W zależności od wybranej przez Ciebie intensywności kursu, będziesz otrzymywał regularne informacje o Twoich wynikach i osiągnięciach. 

Posiadasz pełną kontrolę nad swoją nauką, jej tempem oraz osiągniętymi rezultatami.

Największa
baza multimediów

Pamiętasz te długie godziny spędzone nad podręcznikami wyjaśniającymi zawiłe struktury , które potrafią złamać motywację nawet najwytrwalszych?

Zapomnij o tym! 

W kursie dostaniesz dostęp do największej bazy technologii edukacyjnych w polskim Internecie! Każda lekcja zawiera atrakcyjne multimedia, dzięki którym nauka staje się przyjemnością.

Co wyróżnia Metodę123?

WIELOWYMIAROWOŚĆ - pomagamy rozwijać kilka kompetencji na raz (czytanie, słuchanie, poprawna pisownia, bogata gramatyka i leksyka),

SYSTEM POWTÓREK - zapewnia stały monitoring postępów w nauce i upłynnia proces przeniesienia informacji z pamięci roboczej do pamięci długoterminowej,

ATRAKCYJNE MULTIMEDIA - gwarancja szybkich efektów i wzmocnienia chęci do nauki,

SKUTECZNOŚĆ - skoro nauka staje się przyjemnością, nie musimy się do niej motywować, a regularne powtórki podnoszą jej efektywność!

 Funmedia sp. z o.o. ul. Kiełczowska 70, 51-354 Wrocław +48 71 33 32 430