EKO JAZDA   Powrót

Minimalna ilość uczestników 3 os.
Maksymalna ilość uczestników 3 os.
Zakwaterowanie nie
Wyżywienie nie
Materiały dydaktyczne takSkrócony opis szkolenia
BEZPŁATNE SZKOLENIA Z ECO DRIVINGU ZE SZKOŁĄ JAZDY RENAULT
Adresaci szkolenia
Szkolenia skierowane są do pracowników przedsiębiorstw z sektora MŚP, mających siedzibę na terenie województwa mazowieckiego.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie prawa jazdy kat. B.
Cel szkolenia
Świadoma i kontrolowana jazda, przynoszącą korzyści w postaci oszczędności 5-20% paliwa, zmniejszenia kosztów eksploatacji pojazdu, redukcji emisji spalin samochodowych oraz zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu jazdy.
Program szkolenia
Podczas szkolenia Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przekazują szczegółową wiedzę na temat techniki ekojazdy oraz sposobów jej stosowania w rzeczywistych sytuacjach drogowych.

Szkolenie koncentruje się na technikach mających na celu obniżenie zużycia paliwa bez strat dla średniej prędkości jazdy.

Parametry pracy pojazdu (zużycie paliwa, liczba hamowań, liczba zatrzymań, położenie pedałów, itp.) będą monitorowane z użyciem laptopa podłączonego do gniazda diagnostycznego samochodu. Pozwala to na precyzyjne wskazanie kierowcy miejsc, w których popełniał błędy lub w których - przeciwnie - zaoszczędził paliwo.

Szkolenie zakończone porównaniem obu jazd każdego z kursantów. Trener przeprowadza je, posługując się raportem generowanym przez oprogramowanie telemetryczne. Raport z jazdy, Uczestnicy otrzymują w postaci wydruku.

Czas trwania szkolenia: 4 godziny.

Szkolenia odbywają się w maksymalnie 3-osobowych grupach, przydzielonych do jednego Trenera i jednego samochodu ze Szkoły Jazdy Renault.
Joanna Michewicz , tel 733150637 , ekojazda@pegazgroup.pl