Angielski 123   Powrót

 

 

Nowoczesne
i multimedialne

Nasze kursy to synergia metodyki opracowanej przez zespół specjalistów z wysokiej jakości multimediami. Każdy z kursów oparty jest o innowacyjną metodykę nauczania, która polega na zanurzeniu kursanta w środowisku dotyczącym języka obcego. 

Poprzez wykorzystanie platformy e-learningowej implementujemy tzw. blended learning, jest to nowoczesne podejście do nauczania wykorzystujące połączenie tradycyjnego nauczania z nowoczesną technologią IT.

Sprawdzona
skuteczność

Wykorzystywane w kursach multimedia, poprzez oddziaływanie na wiele zmysłów jednocześnie, przyspieszają proces nauczania. Filmy, gry i piosenki wprowadzają użytkownika do różnorodnych sytuacji komunikacyjnych, a objaśnienia gramatyczne, słownik i interaktywne ćwiczenia dodatkowo stymulują rozwój kompetencji językowych i przyswajanie wiedzy leksykalno-gramatycznej. 

Utrwaleniu nowo nabywanych umiejętności językowych służy System Powtórek – moduł dający możliwość powtarzania i manipulowania materiałem językowym. Powtórki przyspieszają proces przeniesienia informacji z pamięci roboczej, do pamięci długoterminowej, co sprawia, że nie tylko rozumiesz nowe słówka, lecz przede wszystkim zaczynasz stosować je w praktyce.

Dbałość
o szczegóły

Dbamy nie tylko o funkcjonalność i kompleksowość, ale też estetykę i bezpieczeństwo kursów. Nasze projekty powstają bazując na najnowszej wiedzy z dziedziny projektowania graficznego i wzorców usability. Funkcjonalność oraz szata graficzna produktów jest konsultowana z doświadczonym psychologiem. 

Produkcja każdego kursu jest poprzedzona testami mającymi na celu usprawnienie architektury i przepływu informacji. Wykorzystanie zaawansowanych technologii programowania pozwala nam na wyeliminowanie niedociągnięć, które mogłyby obniżyć bezpieczeństwo użytkowania naszych aplikacji.

Doceniona 
innowacyjność


Jako jedyna firma tworząca kursy internetowe, otrzymaliśmy z rąk Ministra Edukacji Narodowej już dwie nagrody European Language Label - europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych.Nie trać czasu
na dojazdy!

Nauczanie przez Internet łączy w sobie wiele zalet składających się na wyższą efektywność rozwiązań
e-learningowych od tradycyjnych metod nauczania. Jedną z najważniejszych zalet kursu Angielski123 jest eliminacja uciążliwych dojazdów! 

Czy zdajesz sobie sprawę, że w ciągu roku nauki robisz niepotrzebnie setki kilometrów oraz tracisz dziesiątki godzin tylko po to aby dojechać do budynku szkoły językowej? Skończ z tym! Z kursem Angielski123 możesz uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Komfort i wygoda

Możesz uczyć się w dowolnym, wybranym przez siebie terminie oraz w odpowiednim dla siebie tempie. Kursy dostępne są bez instalacji, poprzez przeglądarkę internetową z każdego komputera, tabletu lub smartfonu z dostępem do sieci. 

Angielski123 daje Ci wygodę i komfort – nie będziesz się martwić, że jesteś w tyle za grupą zajęciową, że nie zdążysz czegoś się nauczyć. Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!

Kontrola postępów

W zależności od wybranej przez Ciebie intensywności kursu, będziesz otrzymywał regularne informacje o Twoich wynikach i osiągnięciach. 

Posiadasz pełną kontrolę nad swoją nauką, jej tempem oraz osiągniętymi rezultatami.

Największa
baza multimediów

Pamiętasz te długie godziny spędzone nad podręcznikami wyjaśniającymi zawiłe struktury gramatyczne, które potrafią złamać motywację nawet najwytrwalszych?

Zapomnij o tym! 

W kursie Angielski123 dostaniesz dostęp do największej bazy technologii edukacyjnych w polskim Internecie! Każda lekcja zawiera atrakcyjne multimedia, dzięki którym nauka staje się przyjemnością.Funmedia sp. z o.o. ul. Kiełczowska 70, 51-354 Wrocław Polska +48 71 33 32 423